Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько-фашистських загарбників. Цього року це вже 79 річниця остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.

У суботу, 28 жовтня, в кафедральному Спасо-Преображенському соборі була звершена панахида. Були піднесені молитви за упокій безсмертних душ героїв, які у роки Другої світової війни ціною власного життя виборювали мир та спокій на українській землі. На жаль, Україна знову втрачає на війні своїх синів та доньок. Сьогодні, через 79 років після трагедія, яка торкнулася кожного, Росія здійснила повномасштабне вторгнення та розв’язала війну проти суверенної країни. Священники згадали імена героїв-нікопольців, які загинули у наш час, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.

Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам’ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні. Справжніми героями є ті, хто до останнього боронив свій дім і не боявся дати відсіч ворогу й у Другу світову війну, й у сьогоднішній російсько-українській війні. Пам’ятаємо та  молимось за кожного!

Всім загиблим воїнам Царство Небесне та вічна пам’ять!

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.