27 травня, у середу, в храмі на честь Трьох святителів (мікрорайон Північний) відбувся традиційний соборний молебень, який об’єднав духовенство та православних вірян міста у спільній молитві.

Богослужіння очолив благочинний церков міста Нікополя протоієрей Миколай Марущак. У сослуженні з місцевим духовенством було прочитано акафіст до Господа Бога. Під склепінням храму лунали щирі прохання за найважливіше для кожного українця: за настання миру на нашій рідній землі, за перемогу правди та Божий захист для наших воїнів, за благословення та здоров’я всього українського народу.

Особливістю цього молитовного зібрання стало піднесення посилених молитов за Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Онуфрія. Саме цього дня, 27 травня, відзначається четверта річниця Історичного Собору Української Православної Церкви, який відбувся у Пантелеймонівському жіночому монастирі (Феофанія). Духовенство та парафіяни молилися за свого Архіпастиря, дякуючи Богові за його мудре керівництво та стійкість у випробуваннях.

По закінченні молебню до присутніх звернувся настоятель Трьохсвятительського храму протоієрей Василій Єрохін. Він тепло подякував отцю благочинному, братам-священнослужителям та всім парафіянам за радість спільної молитви та підтримку парафіяльного життя.

Традиція соборних богослужінь у Нікополі триває. Наступний молебень соборним чином відбудеться у середу, 3 червня у Свято-Троїцькому храмі (районна лікарня). Початок о 14:00.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.