У неділю, 24 травня, у день пам’яті святих рівноапостольних Мефодія та Кирила — просвітителів слов’ян, у кафедральному Спасо-Преображенському соборі міста Нікополя відбувся подячний молебень для вихованців недільної школи собору з нагоди завершення навчального року.

Учні разом із викладачами, батьками та парафіянами піднесли щирі молитви до Господа Бога, дякуючи за прожитий навчальний рік, отримані знання та духовне зростання.
Після завершення богослужіння настоятель собору протоієрей Миколай Марущак привітав усіх із закінченням навчального року та звернувся до дітей зі словами настанови й побажаннями Божої допомоги, миру та духовного зміцнення.
Особливо було відзначено випускника недільної школи — Чабаненка Михайла. На добру пам’ять про завершення навчання отець Миколай подарував йому найважливішу книгу для кожного християнина — Святе Євангеліє.
На завершення свята діти отримали благословення від священників та солодкі подарунки — смачне морозиво. Захід пройшов у теплій, радісній та родинній атмосфері.