У середу, 13 травня, священнослужителі Нікопольського благочиння зібралися на традиційний соборний молебень. Цього разу спільна молитва відбулася у храмі на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість».

Богослужіння очолив благочинний церков міста Нікополя протоієрей Миколай Марущак. Під час молебню священники прочитали акафіст Воскресінню Христовому та разом з вірянами піднесли щирі молитви за мир в Україні, український народ і наших захисників.

Із проповіддю до присутніх звернувся настоятель храму протоієрей Роман Казновецький.

Наприкінці богослужіння отець благочинний нагадав, що наступного тижня два храми нашого міста відзначатимуть престольні свята. Так, у вівторок, 19 травня, у день пам’яті преподобного Іова Почаївського, престольне свято відзначатиме храм, розташований у мікрорайоні Трубник-2. А у п’ятницю, 22 травня, у день перенесення мощів святителя Миколая Чудотворця, святкування відбудеться у храмі на Новопавлівці. Початок святкових богослужінь в обох храмах — о 8:00.

Також було повідомлено, що наступний традиційний соборний молебень відбудеться у середу, 27 травня, у храмі на честь Трьох святителів (Північний). Початок — о 14:00.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.