6 травня, у день пам’яті святого великомученика Георгія Побідоносця, у Георгіївському храмі, розташованому на міському кладовищі Нікополя, було звершено Божественну літургію з нагоди престольного свята.

Цей день став особливою духовною радістю для священнослужителів та вірян міста, які зібралися у храмі для молитви та подяки Богу. Розділити святкову радість і долучитися до спільної молитви прибули благочинний Покровського церковного округу протоієрей Володимир Качан, а також священнослужителі Нікопольського району.
Урочисте богослужіння очолив благочинний церков міста Нікополя протоієрей Миколай Марущак.
Під час Літургії підносилися щирі молитви за мир в Україні, за весь боголюбивий український народ та особливо за збереження життя українських воїнів, адже до святого великомученика Георгія Побідоносця віряни традиційно звертаються як до покровителя військових.
Після завершення Літургії навколо храму була звершена хресна хода з пасхальними піснеспівами та окропленням вірян святою водою.
Із проповіддю до присутніх звернувся отець благочинний. Він розповів про подвиг святого великомученика Георгія Побідоносця та наголосив, що саме щира молитва допомогла святому витримати всі випробування і страждання. Отець Миколай підкреслив, що так само й кожна людина через молитву може отримати духовні сили для подолання життєвих труднощів і випробувань.
На завершення священник привітав вірян із престольним святом та побажав усім за молитовним заступництвом святого великомученика Георгія Побідоносця Божої допомоги у подоланні всякого зла — видимого і невидимого, а найперше — у перемозі над гріхом.
У свою чергу настоятель храму протоієрей Михаїл Марущак подякував духовенству та всім присутнім за спільну молитву. Також отець настоятель висловив щиру вдячність парафіянам за постійну турботу про храм, допомогу в будівництві та розбудові парафії, а також за підтримання належного порядку на території святині.