21 листопада православні християни відсвяткували Собор Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безтілесних – усіх архангелів і ангелів! Починаючи з ІV століття, християни вшановують святого Архистратига Михаїла, як Начальника небесного війська, який по Переданні Церкви вступив у бій сатаною (Люцифером) та отримав над ним перемогу.

У кафедральному Спасо-Преображенському соборі в цей день відбулася урочиста Божественна літургія соборним чином. Очолив богослужіння настоятель собору протоієрей Миколай Марущак.
Священники та віряни молилися до святих ангелів Божих, щоб їхнім заступництвом Бог зберігав нас, на всіх наших життєвих дорогах, щоб ангели зберігали життя наших воїнів, які захищають нашу Українську землю, допомогли перемогти зло, яке прийшло на терени Батьківщини, а найголовніше, щоби ми перемогли сили темряви та зла, і наслідували Царство Небесне, і разом з ангельським світом вічно славили Бога!
Крім того, по завершені Літургії привітали іменинника протоієрея Михаїла Марущака, настоятеля храму святого великомученика Георгія Побідоносця, з днем тезоіменитства, побажавши йому міцного здоров’я та завжди перебувати під молитовною опікою усіх Небесних сил.