У Нікополі відбувся традиційний соборний молебень. У середу, 23 жовтня, священнослужителі нашого міста разом з вірянами зібралися на спільну молитву до Трьохсвятительського храму. Очолив богослужіння благочинний церков Нікополя протоієрей Миколай Марущак. Священники прочитали акафіст святим вселенським вчителям — Василію Великому, Григорію Богослову та Іоанну Златоусту. Були піднесені молитви за мир в Україні та припинення війни.

Зі словами проповіді до присутніх звернувся настоятель храму протоієрей Василій Єрохін. Він подякував усім за молитви та побажав примножувати вірним чадам Церкви Христової вогонь благодаті Христової, тієї благодаті, якою були наповнені серця трьох великих святителів.

«З життя святих Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого ми бачимо, скільки багато прийшлось перетерпіти за правду Божу. Але серця цих святителей не озлобились від страждань. Святі отці вчать нас, що саме в скорботах людина стає людиною. Такий закон духовного переродження, що перехід від гріха до любові Божої, від зла до добра, супроводжується стражданнями. Але у Бога навіть скорботи являються для нас помічниками. У стражданнях ми народилися, в стражданні ми вчимося, і з стражданнями спасаємось», — зазначив отець Василій.

Наступний соборний молебень відбудеться у середу, 30 жовтня, у Свято-Троїцькому храмі (районна лікарня, вул. Першотравнева, 58). Початок о 12.00.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.