В гостях у «Ніки»

Міжнародний день інвалідів — встановлено 3 грудня кожного року Генеральною Асамблеєю ООН в 1992 році на 47-й сесії. Генеральна Асамблея закликала всі держави і міжнародні організації співпрацювати у проведенні цього дня.

Напередодні дня інваліда, на запрошення директора школи-інтернату «Ніка» Лариси Сухарєвої священнослужителі міста відвідали вихованців. Батюшки звершили молебень перед іконою з мощами преподобного Агапіта Печерського. Цю святиню для Нікополя передав правлячий Владика Єфрем за участю народного депутата Андрія Шипко. Після закінчення молитви усіх присутніх окропили святою водою і помазали святим маслом від мощей преподобного Агапіта. Крім того, від фонду святих апостолів Петра і Павла дітей пригостили фруктами: яблуками і бананами. Міський хор ветеранів порадував всіх яскравими номерами художньої самодіяльності.

Інтернат «Ніка» знаходиться поруч з храмом святителя і чудотворця Миколая. Приємно відзначити, що їх пов’язує не тільки одна територія, але й теплі дружні стосунки. Діти завжди відчувають справжні любов та тепло, тому настоятель храму протоієрей Ігор Єрохін завжди бажаний гість у малечі з особливими потребами.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.