У середу, 3 вересня, в храмі на честь Трьох святителів (р-н  Північний) відбувся традиційний молебень з читанням акафіста. На соборну службу зібралися священники міста на чолі з благочинним протоієреєм Миколаєм Марущаком. Акафіст святим Василію Великому, Григорію Богослову та Іоанну Златоусту батюшки читали разом із співом хору. Також піднесли особливі молитви за мир в Україні та всіх православних християнах.

Зі словами проповіді до вірян звернувся настоятель храму протоієрей Василій Єрохін. «Багато мудрості та мужності довелося проявити великим святителям в боротьбі за чистоту православної віри й за високий рівень християнської моралі. В цій самовідданій боротьбі вони не шкодували своїх сил, не страшилися ніяких небезпек й проявили себе славними і приснопам’ятними сповідниками. Добрим ділом для християн є вшановування пам’яті святих; співати їм славу та вихваляти їх — справедливо, але даремними будуть всі наші молитви й церковні піснеспіви, якщо всім цим закінчиться наше вшанування святих. Їх потрібно вшановувати тим, щоб слідувати їхньому прикладу й навчатися від них, як жити по Богу, як жити по Євангелію», — сказав отець Василій.

Наступний загальний молебень відбудеться у середу, 18 вересня у кафедральному Спасо-Преображенському соборі. Початок о 14.00.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.