13 вересня, в день пам’яті Собору новомучеників та сповідників землі Єкатеринославської у кафедральному Спасо-Преображенському соборі м. Кривого Рогу пройшли духовні урочистості.

Цей день вважається днем створення нашої Криворізької єпархії, адже саме 13 вересня митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем відзначає річницю своєї архієрейської хіротонії.

Поділити радість молитовного єднання зі своїм архіпастирем у святковий день прибули священнослужителі Криворізької єпархії. Владика Єфрем очолив Божественну літургію.

Привітати Криворізького архіпастиря з річницею його архієрейської хіротонії прибула і делегація священнослужителів нашого міста на чолі з благочинним церков Нікополя протоієреєм Миколаєм Марущаком. В цей день до єдиної Чаші зі своїм архіпастирем приступили 70 священнослужителів. Також чисельні богомольці стали причасниками Тіла і Крові Христових.

За Божественною Літургією були піднесені особливі прохання про мир в Україні, про владу та українське воїнство, про поранених та полонених, всіх нужденних та тих, хто простягає їм руку допомоги.

По завершенні богослужіння відбувся хресний хід зі святинями кафедрального собору довкола головного храму Криворізької єпархії.

В завершення хресної ходи та молебню, митрополит Єфрем прочитав особливу молитву до Собору новомучеників та сповідників землі Єкатеринославської.

Високопреосвященніший владика звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання. Також владика Єфрем привітав клірика Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг протодиякона Максима Онищенка з 10-річчям дияконської хіротонії.

Насамкінець, правлячий архієрей надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.