У середу, 13 вересня, в нашому місті відбувся традиційний молебень з читанням акафіста. Цього разу священники зібралися в Хрестовоздвиженському храмі, який розташований по вул. Чехова, 39. Очолив Богослужіння настоятель храму протоієрей Ігор Мельников. Акафіст Хресту Господню співали всі: і батюшки, і парафіяни.  

Неможливо уявити Церкву і життя православних християн без Хреста. Зображуючи на собі хресне знамення, носячи хрест на своїх грудях, встановлюючи хрести на храмах, перехрестях вулиць, при в’їздах і виїздах з населених пунктів, на місцях поховання, а також, з благоговінням цілуючи та віддаючи пошану Хресту у всі дні свого життя, християни наслідують апостолам і отримують благодатну силу, явлену Христом Господом нашим у Животворчому Хресті.

 «Нехай Господь силою Святого і Животворящого Хреста береже кожного із нас, нехай Господь пошле мир на нашу землю і допомагає нам жити так, щоб кінець нашого земного життя був початком вічного життя на Небі у Христі Іісусі Господі нашому», — побажав у своєму слові отець настоятель, звертаючись до присутніх.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.