У середу, 6 вересня, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці відбувся соборний молебень. На загальну молитву зібралися священнослужителі міста та віряни. Очолив Богослужіння благочинний церков Нікополя протоієрей Миколай Марущак. Було прочитано акафіст до Пречистої Діви Марії, та проголошені особливі прохання про мир в Україні.  Зі словами проповіді до присутніх звернувся настоятель храму протоієрей Віталій Єфремов.

У сьогоднішній важкий час ми повинні більше задуматися над нашим життям. Воно тимчасове, сповнене радощів, негараздів, різних випробувань. Адже саме живучи на Землі, ми підготовлюємо себе до вічності. Для віруючих християн є втіхою, що Матір Божа є першою перед Богом Помічниця і Захисниця та щедра роздавальниця духовних милостей.

Нехай завжди з нашого серця лине молитва, наповнена живою вірою і любов’ю до Пресвятої Богородиці, а Її Небесний Покров не тільки оберігає, а також стане дороговказом для тих, хто прямує до Царства Божого!

Наступний молебень соборним чином буде звершуватися у середу, 13 вересня, у Хрестовоздвиженському храмі (вул. Чехова, 39). Початок о 14.00.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.