У неділю, 3 вересня, після Божественної літургії у кафедральному Спасо-Преображенському соборі нашого міста відбувся традиційний молебень на початок нового навчального року.

В храмі зібралися учні та студенти, які вкотре переступлять поріг шкіл, училищ, ВНЗ, щоб здобувати середню, спеціальну і вищу освіту. А також викладачі та педагоги, які  дуже відповідально ставляться до такого важливого періоду в житті людині, як навчання.

Після молитви зі словами промови до присутніх звернувся настоятель собору протоієрей Миколай Марущак. Він привітав усіх з новим навчальним роком і зауважив, що будь-яка діяльність людини має цінність тільки у тому випадку, коли вона робиться з любов’ю. «Господь так створив наш світ, що які б ми не були самодостатні, але ми не можемо жити один без одного. Апостол Павел нас навчає: «Все що робите – робіть від душі, як для Господа» (Кол. 3.23). Будемо ж, дорогі діти, молодь, вчителя з усією відповідальністю перед людьми і перед Богом розпочинати новий навчальний рік. Хай опановувані вами знання і вміння послужать у житті для високої мети –  служіння Богу і людям!», — сказав священник.

А ще отець Миколай поділився приємною новиною, що у соборі знову розпочинає свою роботу Недільна школа. Діти з радістю прийняли це повідомлення. Заняття починаються у неділю, 10 вересня, прямо в храмі після другої Літургії.

Наприкінці Богослужіння всі учні отримали ікони Божої Матері «Скоропослушниця», яка особливо шанується у нашому соборі та смачне морозиво!

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.