У середу, 30 серпня, в храмі на честь ікони Божої Матері «Цілителька», який розташований на проспекті Трубників біля міської лікарні №4, відбувся традиційний молебень соборним чином. На загальну молитву зібралися священнослужителі Нікополя та віряни. Очолив Богослужіння благочинний церков нашого міста протоієрей Миколай Марущак. Батюшки прочитали акафіст храмовій іконі Божої Матері. Наприкінці всіх присутніх окропили святою водою.

Зі словами проповіді до народу звернувся настоятель храму протоієрей Михаїл Самкаєв.

«Не перелічити усіх чудес, які відбулися по молитвах Матінки Божої. У нашій Церкві велика кількість чудотворних ікон Богородиці, біля яких віруючі люди отримують те, що просять. Сьогодні ми почули слова акафіста, який розповідає нам про один із багатьох чудотворних образів Божої Матері, який отримав назву «Цілителька». Разом зі своєю рідною мамою ми маємо другу Матір – Пречисту Богородицю, яка чекає на наші молитви, слухає їх і, допомагаючи, підносить до Престолу Божого. Припадаючи до Її ікон, будемо молити Її не залишати нас, а перебувати з нами, як Вона обіцяла апостолам “по всі дні до кінця віку“, — сказав отець Михаїл.

Наступний молебень з читанням акафіста відбудеться у середу, 6 вересня, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці (3-я дільниця). Початок о 14.00.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.