24 серпня 2023 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в кафедральному Спасо-Преображенському соборі нашого міста відбулася Божественна літургія з нагоди Дня Незалежності України. Наприкінці була звершена панахида за загиблими та померлими захисниками України.

Напередодні, у середу, 23 серпня в соборі був звершений святковий молебень, в якому взяли участь священнослужителі Нікополя та Нікопольського району, віряни. Очолив богослужіння благочинний церков міста протоієрей Миколай Марущак. На молебні молились  за Українську державу, її владу, військо та весь український народ.

Зі словами привітання до присутніх звернувся отець благочинний.

На жаль, вже другий рік святкування незалежності – болюче і окроплене кров’ю. З перших днів повномасштабної війни на захист Батьківщини стало багато парафіян Української Православної Церкви. Адже Церква завжди була зі своїм народом, і повинна бути з ним до кінця. Тож ми усі сьогодні продовжуємо працювати та допомагати нашим захисникам, а ще молитися, щоб Господь вберіг наших воїнів, живими і неушкодженими повернув їх додому.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.