Бувають такі часи, коли гроші чи карточки перестають працювати, а справжнім багатством є склянка води. Бувають такі часи. Ми їх не чекаємо, не кличемо і не хочемо. На жаль в нашому рідному Нікополі був як раз такий час.

Внаслідок трагедії прориву греблі на Каховській ГЕС місто, майже весь Нікопольський район та найближчі населені пункти залишись без водопостачання. Але Господь не  залишив нас та послав Свою допомогу через добрих людей.

По благословенню Блаженнішого Онуфрія Митрополита Київського та всієї України у кафедральному Спасо-Преображенському соборі міста Нікополь з’явилась можливість придбання великих бочок для питної води та постійного придбання самої очищеної води. Тепер у будь-який час люди можуть набрати собі чисту питну воду в достатньої кількості. 

Духовенство та парафіяни православних храмів міста Нікополя низько вклоняються та щиро вдячні за благодійну допомогу голові Адміністративно-господарського управління УПЦ митрополиту Варсонофію (Столяру) та голові Синодальному відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань протоієрею Сергію Екшияну. 

Щира подяка всім хто долучився до цієї справи, всім, хто протягнув нам руку допомоги. Адже ви показуєте приклад справжнього пастирства, невтомно несете своє служіння та труди заради людей, перемоги та жаданого миру.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.