Протягом літа кожної п’ятниці кафедральний Спасо-Преображенський собор нашого міста проводить паломницькі поїздки у с. Борисівку до купелі «Живоносне джерело», якому виповнилося понад 100 років. Супроводжує групи настоятель собору протоієрей Миколай Марущак. Всі бажаючи мають можливість зануритися в цілющі води джерела та набрати освяченої води.

На жаль, помилка, якої припускаються більшість людей – це магічне ставлення до святої води. Дехто вважає, що як буде вживати таку воду та окроплювати нею все підряд, то це збереже їх від зла, зцілить від хвороб. Таке ставлення до освяченої води – груба омана.

Той, хто дійсно є християнином знає, що захищає від зла та зцілює від хвороб Сам Господь наш Ісус Христос, за умови, що ми дотримуємося заповідей Його.

Тому найголовніше, про що нам слід пам’ятати, щоб відвідування джерела не перетворювалося в похід за черговим атрибутом, це те, щоб ми, приїхавши до купелі, шукали насамперед зустрічі з Живим Богом й спілкування з Ним, Який захищає від усього злого кожну християнську душу.

Тому біля джерела отець Миколай звершує для паломників молебень, читає молитви, в яких просимо у Цариці Небесної материнського заступництва, попросимо милостей, які Вона щедро виливає всім прохаючим ЇЇ. «Пресвята Богородице, спадоби нас завжди причащатися від Твого Живоносного Джерела, навчи нас любити Сина Твого і творити волю Його, допоможи нам назавжди зберегти радість Його Воскресіння», — кожного разу підносяться до неба слова молитви.

Записатися на чергову поїздку  можна за телефоном (066)011-84-61 (волонтер Ірина).

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.