15 липня 2023 рокуВ день свята Турковицької ікони Божої Матері (XIV) та з нагоди 20-річча освячення кафедрального собору м. Кривий Ріг, керуючий єпархією звершив соборну Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі міста.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинні та духовенство єпархії.

На Малому Вході, з благословіння Предстоятеля УПЦ, Блаженнішого Митрополита Онуфрія, ряд кліриків Криворізької єпархії були удостоєні церковних нагород.

На сугубій єктенії протодиякон виголосив особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі та за встановлення довгоочікуваного миру в Україні.

Під час заупокійної єктенії архієрей молився за упокій душі Блаженнішого Митрополита Володимира який звершив чин освячення кафедрального собору 20 років тому.

На запричастім вірші зі словом проповіді, звернувся настоятель Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Нікополя, протоієрей Миколай Марущак.

Вкінці богослужіння відбувся хресний хід довкола собору, а також молебний спів до Пресвятої Богородиці перед Її чудотворною Турковицькою іконою, наприкінці котрого архіпастир підніс до Божої Матері умилену молитву.

Насамкінець архієрей звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та надав всім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.