У середу, 5 липня в храмі на честь святих Петра та Февронії, який розташований біля парку Металургів, відбувся традиційний молебень. Священники нашого міста перед іконою святих угодників Божих прочитали акафіст благовірним князям Петру та Февронії. Крім того, з нагоди дня народження правлячого Владики Єфрема, протодиякон проголосив «Многі літа високопреосвященішому Єфрему, митрополиту Криворізькому та Нікопольському» та в річницю пам’яті Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України проспівав «Вічну пам’ять».   

Настоятель храму протоієрей Михаїл Гончаров подякував всім за молитви та звернув особливу увагу на важливість загальної молитви. Батюшка зауважив, що будь-який святий допоможе, будь-яка молитва буде сильною, якщо людина, яка щось просить для себе, або просить за ближнього, і за воїна, зокрема, повернена обличчям до Бога.

«Іноді трапляється так у житті християнина, що людина багато молиться,  бере участь у церковних молитвах і творить власні, але не бачить плодів молитви – “молитва не торкається ані її серця, ані її життя”. Так відбувається тому, що за словами святителя Ігнатія (Брянчанінова), перед молитвою дуже важливо знайти примирення з близькими. Не можна приступати до молитви, якщо маємо образу або гніваємося на когось. Якщо не вдається примиритися з людиною безпосередньо, треба у своєму серці попросити примирення з такою людиною, попросити в Бога допомоги у примиренні та самому постаратися, щоб із серця зникли образи та гнів», — сказав отець Михаїл.

Зараз всім важко, всі несуть спільний тягар, але для настання миру треба терпляче творити свої особисті молитви, треба намагатися жити в моральній і тілесній чистоті, тоді наша молитва буде сильнішою. У кожної людини є поле битви — це його душа, його серце. І на цьому полі завжди зустрічається добро зі злом. Добро існує у вигляді благодаті Божої, а зло — у вигляді пристрастей, пороків, немочі. Людина, яка живе з Богом, отримує силу перемогти будь-яке зло. Без Бога зло перемагає нас, з Богом — зло перемагаємо ми.

Наступний молебень відбудеться в середу, 19 липня у храмі святого прп.Антонія Печерського (с. Приміське). Початок о 14.00.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.