«Ні про що не журіться, а в усьому молитвою і благанням з подякою відкривайте прохання ваші перед Богом» (Філ.4.6).

У світі немає нічого важчого за молитву. Схимонах Силуан говорив: «Світ стоїть молитвою. І коли ослабне молитва, тоді світ загине». Молитва є Божим даром для нас. Коли ми молимося, то не ми щось даємо Богові, але приймаємо те, що Бог нам дарує – привілей і здатність спілкуватися і говорити з Самим Богом, Пречистою Його Матір’ю, святими угодниками.

В нашому місті вже багато років є традиція раз у тиждень збиратися на загальну молитву. Кожну середу священники разом звершують молебень з читанням акафіста.

На цьому тижні, у середу, 21 червня священнослужителі міста зібралися в храмі на честь преподобного Іова Почаївського (Трубнік-2). Очолив Богослужіння благочинний церков Нікополя протоієрей Миколай Марущак. Батюшки прочитали акафіст святому Іову, ігумену Почаївському. До молитви додали особливі прохання про дощ, який дуже необхідний нашій землі. Крім того, всі присутні молились за наших воїнів, рідне місце та всіх, хто живе в ньому.

Зі словами проповіді звернувся настоятель храму протоієрей Миколай Ярков.

  • Святий преподобний Іов завжди в своєму земному житті підкорявся Промислу Божому і Його святій волі, що для нас є неоціненним прикладом для наслідування. Часто ми нарікаємо на свій життєвий хрест, забуваючи про те, що Спаситель дає все по нашим силам, часто ми не наважуємось робити якийсь подвиг, або хоча б маленький крок назустріч Господу, боячись, що не справимось. Нам потрібно пам’ятати, що той, хто вірить Богу і любить Його, тому нічого не страшно, бо він пам’ятає слова Спасителя, котрі він сказав своїм учням: «Я з вами у всі дні до кінця віку» (Мф. 28.20). Пам’ятаймо, дорогі брати та сестри, що ми створені для вічності, для блаженного життя, тому тут, на землі, ми маємо потрудитися, щоб опинитися у Царстві Небесному. Наше завдання у цьому світі  – любити і співстраждати один одному,  — сказав отець Миколай.

Наступний молебень відбудеться у середу, 28 червня, в храмі на честь пророка Іоанна Хрестителя (Жуковського, вул. Княжа). Початок о 14.00.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.