У середу, 14 червня, у храмі на честь святителя Миколая відбувся традиційний щотижневий молебень. На загальну молитву зібралися священнослужителі міста та Нікопольского району. Однією із головних святинь цього храму є велика дивовижна ікона святого Миколая, яку колись подарував церкві Доброродній А.Ф. Дивлячись на цей образ, відчуваєш живу присутність святого угодника Божого, відчуваєш його тепло та лагідний погляд.  

Очолив Богослужіння благочинний церков Нікополя протоієрей Миколай Марущак. Священники прочитали акафіст святителю Миколаю Чудотворцю. Зі словами промови до присутніх звернувся отець Миколай:

—          Стоячи на службі у храмі, слухаючи слова акафіста святителю, ми ніби заново пережили всі події з життя святого, від його народження та юних літ до прийняття єпископського сану та честного преставлення його душі перед Господом. Давайте із життя цього великого угодника Божого візьмемо для себе за приклад його велику любов до ближніх, його велику чесноту милосердя! І спробуємо по мірі власних духовних сил розвинути цю християнську доброчесність у собі, і цим послужити Господу нашому Ісусу Христу та нашим ближнім!

Віряни зі сльозами на очах молились до святого Миколая, просячи його про допомогу нашому багатостраждальному місту. Люди просили цього угодника Божого, щоб він молячись перед Престолом Божим згадував і нас у своїх молитвах, щоб він не залишав нас в бідах, скорботах та нещастях. І віримо, що Господь по його молитвах не залишить нас грішних.

Наступний молебень відбудеться у середу, 21 червня в храмі на честь преподобного Іова Почаївського (Трубнік-2). Початок о 14.00.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.