Святі отці багато писали про велике значення молитви. «Велике благо — молитва, яка всі блага в собі поєднує, оскільки очищає серце, в якому віруючими вбачається Бог», — говорив преподобний Ісихій Єрусалимський. А святитель Ігнатій Брянчанінов говорив: «Не Богу потрібні наші молитви! Він знає і перш за прохання нашого, чого ми потребуємо… Молитва необхідна нам: вона засвоює людину Богу».

Кожної середи у нашому місті відбувається соборна молитва.

Так, 31 травня, у кафедральному Спасо-Преображенському соборі за традицією зібралися священнослужителі Нікополя та Нікопольського району. Очолив Богослужіння благочинний церков міста протоієрей Миколай Марущак. Священники прочитали акафіст Господу нашому Іісусу Христу. На молебні були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Наступний соборний молебень відбудеться у середу, 7 червня, у Свято-Троїцькому храмі (вул. Першотравнева, 58, районна лікарня). Початок о 14.00.

Нагадаємо, що в понеділок, 5 червня, Свято-Троїцький храм (вул. Першотравнева, 58, районна лікарня) відзначає своє престольне свято. Молебень з освяченням води почнеться о 8.00, а урочиста Божественна літургія о 8.30. Настоятель храму ієрей Олександр та віряни запрошують всіх на загальну молитву.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.