У неділю, 28 травня, в кафедральному Спасо-Преображенському соборі було звершено дві Божественні літургії й традиційний подячний молебень з нагоди закінчення навчального року.

Подякувати Богові за ще один рік навчання в храмі зібрались вчителі, учні та їх батьки. Після богослужіння настоятель собору протоієрей Миколай Марущак привітав всіх з початком літніх канікул, а випускників з закінченням навчання. Особисто отець Миколай відзначив чотирьох випускників Недільної школи, яка багато років відкрита при соборі. І хоча, на жаль, зараз школа працює не в повному обсязі, але ж зв’язок з учнями ніколи не зникає.

На згадку про роки навчання у Недільній школі батюшка подарував випускникам книгу «Закон Божий».

  • Серед багатьох наук, котрі людині доводиться вивчати, є одна особлива, якій, на жаль, дуже мало приділяється уваги за шкільною партою. Це – Закон Божий – наука віри і пізнання Бога. Її людина більше опановує у храмі Божому, який по слову святих отців є «школою благочестя». Це те найголовніше, що треба осягнути людині, про що Христос Господь сказав: «Єдине ж є на потребу» (Лк.10.42). Екзамен з цієї науки ми складаємо кожним своїм вчинком протягом всього життя, а оцінка за нього буде виставлена на страшному суді, — сказав протоієрей Миколай, звертаючись до всіх присутніх.

«Недільна школа – це свято для нас», – такими словами діти подякували священникам та викладачам. І це, дійсно, висловлює той настрій, з яким викладачі та учні цього духовного навчального закладу щоразу зустрічаються для вивчення Закону Божого та спільного зростання у Православній вірі та благочесті.

Наприкінці всі діти отримали із рук священників смачне морозиво, а дорослі мали можливість пригостись чаєм та смаколиками.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.