Сьогодні, 25 травня, наша Свята Православна Церква святкує одне із 12-ти найбільших свят року, Свято Вознесіння Нашого Спасителя, Ісуса Христа, на небо. У всіх храмах нашого міста були звершені Богослужіння. У кафедральному Спасо-Преображенському соборі відбулися дві Божественні літургії.

Святий євангеліст Лука повідомляє, що учні, котрі були присутні при Вознесінні Господа, радісними повернулися до Єрусалиму (Лк. 24, 51-52). Основою для цієї радості була любов апостолів до Христа Спасителя і тверда віра в Його обітницю. Вознесіння Господнє свідчило про те, що Він від Бога прийшов і до Бога відходить і нас співвознесе до престолу Небесного Царства. Вознесіння Спасителя, подібно Його смерті та Воскресіння, входило в Божественний план нашого спасіння. Христос Спаситель, як людина, прийшов у світ, звершив місію спасіння людської природи, показав нам, яким шляхом потрібно йти, і вознісся на небо, запевняючи нас у тому, що ми йдемо правильним шляхом, якщо будемо йти за Ним.

Ми, християни, повинні жити так, щоб завжди бути готовими увійти до оселі Небесного Царства. Потрібно також дбати про те, щоб постійно у серці нашому горів світильник віри, а життя щоб постійно збагачувалось ділами милосердя і любові до ближніх, щоб удостоїтись участі у вічному Царстві Христовому. Ось чому і святі апостоли побожно поклонилися Вознесінню Христовому і з великою радістю повернулися додому.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.