Середа, 24 травня, на цьому тижні — був особливий день, який має назву Віддання Пасхи.

Він завершив сорокаденний термін перебування Воскреслого Христа на землі, останній раз перед Його Вознесінням нагадуючи про події Великодньої ночі. Тому церковна служба цього дня правилась урочистим Пасхальним чином.

Для парафіян храму на честь преподобного Іоанна Дамаскіна у цей день було подвійне  свято. Адже свій 70-річний ювілей відзначив настоятель храму протоієрей Михаїл Гончаров. Святкову Божественну літургію очолив благочинний церков Нікополя протоієрей Миколай Марущак. Привітати ювіляра зібралися священнослужителі міста та віряни.

Зі словами проповіді до присутніх звернувся, отець Миколай. Батюшка сказав, що Віддання Великодня – останній день в цьому році, коли в храмах лунають пасхальні піснеспіви, а віруючі вітаються словами «Христос Воскрес!» Проте варто промовляти ці святі слова щодня, адже недарма Спаситель провістив, що цієї радості в нас не відніме ніхто і ніколи. Тож нехай ані важкі випробування, ані звичайні побутові клопоти не затуляють від нас образ Воскреслого Господа, Бога і Спаса нашого, Іісуса Христа.

Також отець Миколай привітав отця ювіляра і зауважив, що життя отця Михаїла є непростим, однак воно сповнене постійним Божим провидінням.  «Життя кожної людини – складне, але життя священника – складніше, бо ж, як сказав Господь: «Кому багато дано – з того будуть багато запитувати». Це велика довіра до тих, кого Бог кличе на відповідні уряди, велика відповідальність та ще більша ласка Божа. Бажаю Вам, дорогий батюшка, щедрих Божих дарів, мудрості розуму, вірних друзів та гідної праці у Божому винограднику!», — побажав отець благочинний.

Всі присутні проспівали ювіляру «Многії літа!»

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.