22 травня Свята Православна Церква згадує пам’ять великого угодника Божого – святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійського чудотворця. Він жив в далекому ІІІ столітті від Різдва Христового. Проте Церква бережно зберігає пам’ять про цього дивовижного святого, про його життя, подвиги та чудеса.

В цей день своє престольне свято відзначив храм, розташований на Новопавлівці. Урочисті Богослужіння очолив благочинний церков міста протоієрей Миколай Марущак. За Божественною літургією лунала молитва про мир в Україні та єдність світового православ’я. Також були виголошені заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

Після Хресної ходи навколо храму до вірян звернувся отець благочинний. Батюшка привітав усіх зі святом, коротко нагадав про життя та подвиги святого Миколая.

«Дорогі браття і сестри, сьогодні ми, згадуючи пам’ять святого Миколая просимо цього угодника Божого, щоб він молячись перед Престолом Божим згадував і нас грішних у своїх молитвах, щоб він не залишав нас в бідах, скорботах та нещастях. І віримо, що Господь по його молитвах не залишить нас грішних. А ще старатимемося краще вникати в слова тропаря святого, адже у ньому все сказано без зайвих слів”, – зазначив священник.

Наприкінці настоятель храму протоієрей Ігор Єрохін подякував всім за спільну молитву, а парафіянам особливо висловив подяку за підготовку до храмового свята.

«Спільна молитва у храмі має велику силу. Бо храм – це не просто стіни, куполи і дзвони, храм – це є дім Божий, святе місце, куди приходять люди для того, щоб отримати прощення гріхів, прийняти у своє тіло й душу Самого Христа, у таїнстві Причастя, Тому ви, як вірні православні християни піклуєтесь про Дім Божий, оберігаєте його і прикрашаєте. Але, слава Богу,  прикрашаєте не тільки чудовими квітами, а насамперед посиленою, чистою та благословенною молитвою, щирою й правдивою любов’ю і беззаперечною, твердою вірою», — сказав отець Ігор.

Престольне свято закінчилось спільною храмовою трапезою.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.