Православні християни завершують святкувати Світле Христове Воскресіння. Залишився тиждень до великого свята Вознесіння Господнього.

У середу, 17 травня, у Спасо-Преображенському соборі відбувся останній в цьому році пасхальний молебень з читанням акафіста Воскресінню Христову. Очолив богослужіння благочинний церков міста протоієрей Миколай Марущак. За богослужінням співав великий хор собору. Великодній тропар лунав багато разів і на різних язиках. Наприкінці зі словами проповіді до присутніх звернувся настоятель храму святого Миколая протоієрей Ігор Єрохін. Він побажав всім вірянам надовше зберегти цю пасхальну радість.

«На жаль, вже другу Пасху ми зустрічаємо в умовах жахливої війни. Все це, що коїться навкруги ніяк не сприяє радості. Але для християн, ніякі негаразди не можуть скасувати Воскресіння Христового, радість Пасхи стосується серця кожної віруючої людини незалежно від життєвих обставин. Бажаю всім вам, дорогі отці, брати та сестри, щоб з Божою допомогою ніколи не втрачати цієї Пасхальної радості, щоб у тяжкі хвилини скорбот, спокус та випробувань Господь зігрівав у нас Пасхальну радість та дарував нам сили жити та перебувати у ній», — сказав отець Ігор.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.