Пасха — це безумовно найбільш радісне, найбільш щасливе свято у церковному році.  Впродовж сорока днів християни відчувають в собі Пасхальну радість на богослужіннях. Адже кожна неділя – це мала Пасха.

Недільний день – це образ вічності – образ Царства Божого посеред життєвої суєти та нашої важкої буденності. Це час, призначений для сугубого, тобто посиленого, більш уважного, ніж зазвичай, та свідомого спілкування з Богом, більше свідомої турботи про свою душу, про її духовне життя. І головніші засоби цього спілкування – це участь у богослужінні, у святих таїнствах Церкви, найперше, у Сповіді та Причасті.

У кафедральному Спасо-Преображенському соборі кожну неділю відбуваються дві Божественні літургії та Хресний хід навколо храму. Священники разом з віруючими людьми моляться за мир в Україні, за воїнів, за свої родини, домівки та рідну землю.

Крім того, милістю Божою, нещодавно віряни привезли із Києва Благодатний вогонь, яким було запалено в храмі всі свічки і лампади. До речі, цей вогонь зберігається у соборі цілий рік і кожен завжди може взяти його до дому, щоб освятити дивовижним сяйвом свою оселю.

Фото.    

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.