Одне із призначень людини на землі – це славити і прославляти Бога – свого Небесного Отця. Це прославлення найбільше проявляє себе у церковних богослужіннях. У Церкві люди знаходять всю повноту взаємного молитовного спілкування і взаємну молитовну опору. Господь сказав: “Якщо двоє  із вас погодяться на землі просити про якусь річ, то чого би не просили, буде їм від Отця Мого Небесного, бо, де двоє чи троє зібрані во ім’я Моє, там Я посеред них” (МФ. 18:19,20).

У середу, 10 травня, в кафедральному Спасо-Преображенському соборі відбувся традиційний молебень с читанням акафіста Воскресінню Христову. Очолив соборне Богослужіння благочинний церков міста протоієрей Миколай Марущак.

Зі словами проповіді до присутніх звернувся настоятель храми Трьох святителів протоієрей Василій Єрохін. Батюшка наголосив, що Христос молився на землі, не маючи потреби в молитві, а бажаючи навчити нас бути постійно уважним до молитви, звершувати її безнастанно, тверезо й надзвичайно пильно. Адже молитва є великою зброєю. «Треба молитися Богу, треба молитися на вулиці, треба молитися скрізь. Але молитва в храмі має особливу силу — в храмі людина отримує особливу благодать від Бога. Будемо ходити до храму, будемо молитися Богу, будемо каятися — і Бог нам пошле великі дари, які потрібні нам, та зробить нас чистими і гідними вічного спасіння на небі», — сказав отець Василій.

Нагадаємо, що у середу, 17 травня, у Спасо-Преображенському соборі (вул. Преображенська, 1) відбудеться останній в цьому році пасхальний молебень з акафістом Воскреслому Господу Іісусу Христу. Початок о 14.00.   

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.