Церква продовжує святкувати Світле Христове Воскресіння. З’єднується Небо та земля у радості пасхальній. Воскрес Бог, і вороги Його присоромлені зникають, як дим, тають, як віск від лиця вогню, від лиця світла Господа нашого Іісуса Христа.

У середу, 26 квітня, відновлена соборна молитва. У Спасо-Преображенському соборі зібралися священнослужителі міста, щоб разом звершити молебень про мир в Україні, про наших воїнів, про наше рідне місто. Триває пасхальний період, тож було прочитано акафіст Воскресінню Христовому. Очолив богослужіння благочинний церков міста протоієрей Миколай Марущак.

По закінченні, отець Миколай подякував батюшкам та вірянам за спільну молитву та побажав всім, щоб з Божою допомогою ніколи не втрачали цієї пасхальної радості, щоб у тяжкі хвилини скорбот, спокус та випробувань Господь зігрівав у серцях пасхальну радість та дарував сили жити та перебувати у ній.

Наступний соборний молебень відбудеться в Спасо-Преображенському соборі (вул. Преображенська, 1) у середу, 3 травня. Початок о 14.00.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.