7 квітня Церква святкує день Благовіщення Пресвятої Богородиці — одне з 12 головних (дванадесятих) свят у православному календарі. Благовіщення означає «блага» або «добра» звістка. У цей день Діві Марії явився Архангел Гавриїл і сповістив Їй про прийдешнє народження Ісуса Христа — Сина Божого і Спасителя світу.

В усіх православних храмах Нікополя були звершені святкові Богослужіння. Скрізь священники разом із численними вірянами зверталися до Пречистої Діви Марії, щоб Вона огорнула всіх нас Своїми Материнськими обіймами, у цей нелегкий для нас час і  вимолила у Господа Бога милості і благості для нашого народу, для нашої Української Православної Церкви.

У кафедральному Спасо-Преображенському соборі напередодні свята відбулось уставне богослужіння з благословенням хлібів та традиційний Хресний хід.

У святковий день в соборі відслужили дві Божественні літургії. По закінченні відбулося славлення Божої Матері. В храмі пролунав «Архангельський глас» — це особливе величання свята Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.