5 квітня нікопольські священнослужителі  Української Православної Церкви  провели в останню дорогу нашого земляка, сина парафіянки храму на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість», молодшого сержанта 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ Кочук Романа Миколайовича, 12.12. 1973 р.н.

Воїн Роман приймав безпосередню участь у заходах необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України. Нажаль, 3 квітня 2023 року Роман Миколайович помер у лікарні міста Кривий Ріг.

Чин похорону очолив благочинний міста Нікополя протоієрей Миколай Марущак у співслужінні настоятеля храму «Всіх скорботних Радість» протоієрея Романа Казновецького, настоятеля храму прп. Антонія Печерського протоієрея Геннадія Єрохіна та клірика Спасо-Преображенського собору протодиякона Андрія Великого.

Прощалися з військовослужбовцем біля храму святого Георгія Побідоносця на міському цвинтарі. Поховали захисника тут же на почесній алеї, де спочивають нікопольські герої. Віряни та духовенство висловили щирі співчуття родині полеглого бійця.

«Щирі співчуття рідним та близьким новопреставленого воїна Романа, розділяємо ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі. Царство Небесне і вічний спокій його душі”, — сказав отець Миколай, звертаючись до мами Валентини.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.