Піст, як і молитва, є засобом лікування не тільки душевних, а й тілесних недуг і хвороб. Піст надає розумові тверезість, молитва ж є зброєю розуму, яким він відганяє від себе невидимих ворогів. Піст упокорює душу, звільняючи її від жорстокості й пихатості, а молитва того, хто постує, одержує особливу силу, тому що приноситься із самої глибини серця.

У п’ятницю, 31 березня, в храмі на честь преподобного Іоанна Дамаскина (вул. Лапінська, 47б) була відслужена Літургія Передосвячених Дарів. У Престолу Божого молились благочинний міста Нікополя протоієрей Миколай Марущак, настоятель храму ієрей Михаїл Гончаров та клірик Спасо-Преображенського собору протоієрей Михаїл Марущак. За богослужінням були піднесені молитви про мир в Україні, про наших воїнів, про нашу рідну землю та Українську Православну Церкву.

Молитва — бесіда з Богом, рівночесність з Ангелами, успішність у добрі, відраза від злого, виправлення грішних. Молитва — велика зброя, невичерпна скарбниця, ніколи не скінченне багатство, безбуремна пристань, основа тиші. Молитва є корінь, джерело й матір тисяч благ.

Тож будемо гаряче  молитися до Господа Бога, до Пресвятої Діви Марії та усіх святих, щоб  захистили стражденну українську землю від військового нашестя нових чужинців – російської армії, та не допустили релігійної війни всередині країни.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.