Великий піст – це час каяття і плачу за гріхами, час добрих та богоугодних справ.

У дні Великого посту кожний християнин намагається гідно підготуватися до сповіді та Святого Причастя. Протягом посту ми намагаємося частіше бувати у храмі.

У середу, 29 березня в храмі Трьох святителів (вул. Електрометалургів, 53/1) відбулася Літургія Передосвячених Дарів соборним чином. На запрошення настоятеля храму протоієрея Василія Єрохіна Богослужіння очолив благочинний церков міста протоієрей Миколай Марущак. Звертаючись до вірян, отець Миколай сказав:

«Крок за кроком, дорогі браття і сестри, ми йдемо шляхом Великого і спасительного посту, який веде нас посередництвом  смирення, покаяння, посилених молитов, зворушливих церковних піснеспівів, поклонів, а найголовніше, прийняттям у своє тіло, Тіла і Крові Господа нашого Іісуса Христа, до найбільшого свята – Світлого Христового Воскресіння. І як би нам не було зараз важко і сумно, ніколи не треба впадати у відчай. Дивлячись на подвиг святих, котрі, як істині християни, не боялися смерті, нам потрібно хоч трішки наслідувати їх приклад. У будь-якій важкій життєвій ситуації завжди покладатися на Господа, молити, щоб укріпив, дав сили перенести труднощі. Не дивлячись ні на що,  завжди шукати Христа, спілкування з ним. Така  можливість нам дається у таїнстві Євхаристії, до якого, у ці дні святого посту, нам потрібно частіше приступати. Сам Ісус Христос закликає нас до цього: “сказав: прийміть, споживайте, це є Тіло Моє“ (Мф 26:26).

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.