Великий піст – це особливий час в житті кожної православної людини, який закликає по-іншому поглянути на чинопослідування, яке відбувається у наших храмах. Церковні молитви цього періоду далекі від урочистості. Святий храм одягається в темні одежі, а читання переважають над співом. Але перше, що впадає в око, це відмінність великопосного богослужіння, яке полягає в тому, що на седмиці не буває урочистої і повної Літургії; тільки по середах і п’ятницях у молитовній тиші та під дзвін дзвіночка звершується Літургія Передосвячених Дарів. Вона є окрасою служб Великого посту.

У середу, 22 березня, благочинний церков міста протоієрей Миколай Марущак очолив Літургію Передосвячених Дарів у храмі Різдва Пресвятої Богородиці на 3-й ділянці.

У ці дні в храмі часто повторюється покаянна молитва Давида “Помилуй мя, Боже, помилуй мя” та багаторазово повторюється молитва преподобного Єфрема Сиріна. Крім цих молитов, священники разом з вірянами молились за мир в Україні, щоб Господь зберіг нашу країну та Церкву, дав сил нашим воїнам.

«І нехай допоможе нам Господь протягом днів Святої Чотиридесятниці наблизитися до розуміння того, наскільки важливим є зберігання і виконання Божественних заповідей, покаяння, сповіді та причастя Святих Дарів, вивчення Святого Письма, підтримки один одного та любові до ближнього і всього того, чого Господь навчив нас заради нашого спасіння» — сказав настоятель храму протоієрей Віталій Єфремов після Літургії, звертаючись до присутніх.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.