У православних храмах Нікополя продовжується тиха великопісна молитва Літургія Передосвячених Дарів — богослужіння, яке здійснюється у дні особливої ​​помірності та сутого посту: середу та п’ятницю упродовж всіх днів Святої Чотиридесятниці.

15 березня, за запрошенням протоієрея Михаїла Самокаєва настоятеля храму ікони Божої Матері «Цілителька» (пр. Трубників, 50-а), Літургія Передосвячених Дарів у цьому храмі очолив благочинний церков міста протоієрей Миколай Марущак.  За богослужінням була прочитана молитва про мир в Україні.

Літургія Передосвячених Дарів — одна з найкрасивіших великопісних служб. Віряни прагнуть хоча б один раз за піст бути на ній присутнім і причаститися Святих Христових Таїн.

Після богослужіння благочинний звернувся до віряни зі словами проповіді та привітав причасників із прийняттям Святих Христових Таїн: «У Святому Причасті Бог віддає Себе нам. Господь створив людину і вдихнув у неї Божественний Дух, яким ми маємо керуватися протягом усього життя. Найбільша радість для Бога – коли ми приходимо до храму з молитвою. Біль та страждання Господу приносять наші гріхи. Через них ми віддаляємося від подоби Божої та вбиваємо цвяхи у Хрест Господній на Голгофі… Ми маємо обрати шлях, яким йтимемо. Бог для нас – усе: і минуле, і сьогодення, і майбутнє…», — сказав отець Миколай.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.