У дні Великого посту в православних храмах відбуваються особливі Богослужіння — Літургії Передосвячених Дарів.

Літургія Передсвячених Дарів – одне з найкрасивіших богослужінь Православної Церкви – є серцевиною служб Великого посту. Пройнята великопісним настроєм Святої Церкви, вона налаштовує нас на покаянний лад. Ми особливим чином поєднуємося з Богом через молитви, які підносяться на богослужінні, та проникливі покаянні піснеспіви…

За традицією благочинний церков міста протоієрей Миколай Марущак звершує Літургії Передосвячених Дарів у храмах міста. Перше соборне Богослужіння на запрошення протоієрея Романа Казновецького пройшло в середу, 8 березня, у храмі ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість».

Люди підносили молитви до Бога, і десятки сердець були звернені до Господа з проханнями про помилування та спасіння, про допомогу у звершенні духовного подвигу під час Великого посту, про захист у дні випробувань і про дарування миру Україні.

Для того, щоб відчути особливу, неповторну атмосферу “світлої печалі”, яку створюють великопісні богослужіння, запрошуємо прийти до церкви не тільки у суботу чи неділю, а у буденні дні.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.