Пройшов перший тиждень Великого посту і Церква святкує перемогу. 5 березня воскресний день, який має назву «Неділя Торжества Православ’я». З початку заснування і до сьогоднішнього дня Церква завжди воює і завойовує вона не земні багатства, а кожну душу православної людини.Неділя Торжества Православ’я нагадує нам про перемогу церкви проти єресі іконоборства. Саме в цей день на VII Вселенському соборі була осуджена остання з великих єресей – єресь іконоборства.

У кафедральному Спасо-Преображенському соборі нашого міста в цей святковий день було звершено дві Божественні літургії. Завершилося богослужіння особливим чином, на якому протодиякон гучно прочитав Символ Православної віри, проголосив вічну пам’ять її проповідникам і захисникам та многоліття усім членам Церкви.

Звертаючись до вірян зі словами проповіді, настоятель собору протоієрей Миколай Марущак зауважив, що Церква Христова завжди перемагала усі негаразди саме завдяки терпінню і любові. «Свята Церква і мужі церковні завжди говорили й говорять нам про любов. Велику жертовну любов, якою був сповнений Господь наш Іісус Христос. Дай Боже, дорогі мої, щоб ми ніколи не відпали від Церкви Христової, щоб не відхрестились від святих, які протягом століть стверджувались у вірі і єдності у єдиному Бозі. І тоді Торжество Православ’я буде проявлятись у нашому терпінні, в умінні прощати та любити. У стійкій вірі в Господа нашого Іісуса Христа, в єдності у Святій Соборній і Апостольській Церкві», — сказав отець Миколай.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.