15 лютого Церква Христова світло вшанувала одне з дванадцяти найбільших християнських свят. Це свято Стрітення Господнього. В усіх православних храмах нашого міста були здійсненні богослужіння. Крім того, в цей день в церквах звершили освячення води та свічок.

Цього дня святковий молебень відбувся у пологовому будинку. Його звершив настоятель каплички протоієрей Володимир Разумов. Батюшка привітав медичний персонал зі святом, окропив святою водою та побажав, щоб кожен у своєму житті зустрів Бога.

«Слов’янське слово «Стрітення» означає «зустріч» і не тільки ту зустріч, яка відбулась в єрусалимському храмі, але й зустріч кожної окремо людини з Богом. Протягом земного життя Спасителя з ним зустрічалась велика кількість людей, але не багато хто послідував за ним і став Його учнем. Через віру, богослужіння, церковні таїнства, любов один до одного і милосердя, через очищення свого серця від гріхів покаянням ми можемо побачити Господа у своєму житті. Тож хай допоможе нам Всемилостивий Господь очистити своє серце від гріхів для того, щоб і нам бути вірними учнями Христовими й побачивши Бога у своєму житті звершувати шлях нашого спасіння», — сказав отець Володимир.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.