Хто знає, в яких одиницях вимірюється жертовна любов? Думаю, іноді можна виміряти її в літрах. У літрах донорської крові.Благодійна акція під гаслом «УПЦ для ЗСУ» відбулася у нікопольській станції переливання крові.

23 січня з благословення митрополита Криворізького та Нікопольського Єфрема духовенство та віряни нашого міста провело благодійну акцію зі здачі крові для Збройних Сил України.Пройшовши всі процедури, клірики УПЦ стали донорами крові, здавши кров для наших героїв-захисників.

«Донор» походить від латинського «donāre» – дарувати, жертвувати. В наш час в госпіталях щомиті виникає потреба в переливанні крові за життєвими показаннями. Якщо можете – жертвуйте! Здавайте кров, рятуйте життя, даруйте нашим захисникам можливість вижити!

Адже як сказано в Євангелії: «немає більшої любові, ніж покласти своє життя за свого друга». Чим би ця любов не вимірювалася: літрами донорської крові чи сумою пожертвування, щирою молитвою чи словами підтримки.

До речі нікопольські парафії Української Православної Церкви всіма силами допомагають нужденним, біженцям, переселенцям, військовим і щодня підносить посильні молитви Богу за припинення кровопролитної війни в Україні та здобуття миру.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.