Хрещення Господа Ісуса Христа – одне зі свят, коли всі православні храми переповнені, адже саме в цей день за давньою традицією відбувається Велике освячення води.Люди з усіх усюд приходять в храми помолитися та набрати святої води. Але є такі, які в цей день знаходяться на своєму робочому місці або прикуті до ліжка у лікарні.

19 січня, у день великого свята Хрещення Господнього, священнослужителі Української Православної Церкви відвідали медичні заклади міста та модульне містечко для переселенців. Батюшки звершили молебні, освятили воду, окропили святою водою всіх присутніх, кабінети, палати та житлові приміщення.

Освячену воду правильно приймати зранку щодня на голодний шлунок з молитвою. При недугах або нападах злих сил пити воду можна й потрібно, не вагаючись, у будь-який час. Також освячена вода з благословення священника може бути вживана в поєднанні з ліками.

Воду потрібно вживати й при тяжких духовних станах: скорботі, депресії, духовній розгубленості, зневірі. Святою водою можна кропити себе і вмиватися нею. Однак слід пам’ятати, що освячену воду потрібно приймати в розумній кількості.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.