Різдвяні свята – найбільш радісний час, переповнений багатством народних традицій і звичаїв. Колядки та щедрівки – невіддільна частина святкування Різдва Христового в Україні. Вони створюють неповторну атмосферу, духовний настрій і відчуття радості.

Протягом двох днів молодіжний вокальний гурт Недільної школи кафедрального Спасо-Преображенського собору разом із настоятелем протоієреєм Миколаєм Марущаком прославляли Христа у колядках в різних організаціях нашого міста. Понад тридцять місць відвідали колядники. Скрізь їх приймали із радістю і задоволенням. В лікарнях і модульному містечку для переселенців, кафе і крамницях, домівках у немічних людей і офісних кабінетах – розносились мелодійні українські колядки.

Взагалі скарбниця українських колядок є надзвичайно багатою. Звичайно в наш час колядки поширені й серед інших європейських народів, але ніде, крім України, ви не знайдете такого розмаїття світських і церковних колядок, таких різних за мелодією та сюжетами. Це такий скарб нашого народу, якого інші не мають.

Христос народився! Славімо Його!

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.