У неділю, 8 січня, на другий день світлого свята Різдва Христового у кафедральному Спасо-Преображенському соборі було здійснено Божественну літургію за участю дітей. На богослужінні юні християни допомагали у вівтарі, стежили за чистотою свічників у храмі, читали апостольські послання, співали на хорі.

Окрім молитов про мир в Україні було прочитано особливі молитви про дітей.Після закінчення Літургії молодіжний квартет Недільної школи собору дав благодійний концерт різдвяних колядок. Зібрані кошти (3600 грн.) було відправлено на потреби наших ЗСУ.

Звертаючись до присутніх, настоятель собору протоієрей Миколай Марущак сказав: «Особлива радість сьогодні у всіх нас. Яка сягає нашого дитинства. Того часу, коли ми від хати до хати, ходили колядували та з Різдвом Христовим вітали. Ми в той час пережили неповторний досвід радості, про народженого Месію – Спасителя світу. Як були навчені та як вміли – так прославляли Бога у плоті. Для нас, православних, це не тільки велика благочестя таємниця, але й частина нашого Символу віри – вірую в Єдиного Господа Іісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного… Який нас ради людей і нашого спасіння зійшов з небес. І воплотився від Духа Святого і Марії Діви. І став людиною. Став людиною без гріха. Прийнявши душу й тіло від Пречистої Матері. Будучи Богом та залишаючись Ним. Величне свято Різдва Христового наповнює наші серця радістю, а наші домівки ароматом смачної куті та мелодіями колядок».

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.