В останній день року, що минає, і в перший день нового 2023 року в усіх православних храмах міста було здійснено новорічні молебні. Головне значення цього богослужіння – подякувати Богу за минулий рік і отримати благословення на новий рік.

У кафедральному Спасо-Преображенському соборі Новорічний молебень відслужили у суботу, 31 грудня. Віруючі Нікопольці разом зі священиками молилися Господу Богу, Пресвятій Богородиці, святим угодникам, просячи прощення гріхів, зроблених у році, що минає. А в новому році просили благословення та захисту від бід та скорбот. Спільною молитвою для всіх стала молитва про мир в Україні, про наше місто, українських воїнів.

Звертаючись зі словами проповіді, настоятель собору протоієрей Миколай Марущак привітав усіх із наступаючим Новим 2023 роком і сказав про важливість головних цінностей: «Іноді, піклуючись про другорядне, ми забуваємо про головне. Турбуючись про тимчасове і земне, занедбуємо небесне і вічне. Людське життя вимірюється обмеженою кількістю років, днів, хвилин від народження до смерті. Кожна людина по різному використовує цей час. Задумаймося над тим, що в нашому житті головне. Що ми візьмемо з собою, а що не зможемо забрати з собою у вічність. Зважте своє життя і побачте: чи те заради чого ми стільки трудимося, про що піклуємося, на що витрачаємо час, сили і ресурси увійде з нами у вічність? Усе земне лишиться тут на землі в той час коли ми будемо стояти перед Богом. У Новому році пам’ятаймо про те, що важливе, що залишиться з нами у вічності… тільки любов», — сказав отець Миколай.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.