У середу, 28 грудня, у кафедральному Спасо-Преображенському соборі нашого міста було здійснено подячний молебень з читанням акафіста «Слава Богу за все». На спільну молитву зібралися священики всіх міських храмів. Очолив Богослужіння настоятель собору протоієрей Миколай Марущак.

«Найблагодатніші молитви — це молитва славослівна — «Слава Тобі, Господи!» і молитва подяки — «Дякую Тобі, Господи!» Потім уже йде прохаюча молитва – «Подай, Господи!». Так ось і наше життя має стати славослів’ям Богу. Наше життя має полягати не в тому, щоб вишукувати, хто з наших ближніх у чомусь згрішив і в чому помилився, а в тому, щоб ми за своїм життям стежили, у своєму житті були собі суддею, самі відчували свої думки, слова та справи», — сказав отець Миколай, звертаючись до парафіян.

Після закінчення молитви всіх присутніх окропили святою водою та осінили Хрестом. Святі отці підкреслюють, що Хрест Христовий залишається для нас справжньою радістю навіть тоді, коли робиться нашим власним Хрестом, знаряддям нашого особистого розп’яття – наприклад, у часи масових гонінь на Церкву, в епоху мучеників, у періоди страждань і смерті, які переносяться християнами за віру. У цей складний час дай Бог усім нам сил, мужності та міцності духу.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.