У середу, 21 грудня, традиційний соборний молебень був здійснений у храмі на честь святителя і чудотворця Миколая на Новопавлівці. Очолив Богослужіння благочинний церков міста протоієрей Миколай Марущак. Було прочитано акафіста святому Угоднику Божому Миколаю Чудотворцю. «Радуйся, Николае, великий чудотворец» – звучала у стінах храму молитва.

Зі словами проповіді до присутніх звернувся настоятель храму протоієрей Ігор Ерохін: «Стоячи сьогодні на службі у храмі, ми чули акафіст святителю, ми ніби заново пережили всі події з життя святого, від його народження та юних літ до прийняття єпископського сану та честного преставлення його душі перед Господом. Давайте із життя цього великого Угодника Божого візьмемо для себе за приклад його велику любов до ближніх, його велику чесноту милосердя! І спробуємо по мірі власних духовних сил розвинути цю християнську доброчесність у собі, і цим послужити Господу нашому Ісусу Христу та нашим ближнім! Дорогі браття і сестри, сьогодні ми, згадуючи пам’ять святого Миколая просили і будемо просити цього угодника Божого, щоб він молячись перед Престолом Божим згадував і нас грішних у своїх молитвах, щоб він не залишав нас в бідах, скорботах та нещастях. І будемо вірити, що Господь по його молитвам не залишить нас грішних», — сказав батюшка.

Заключний цього року подячний молебень з читанням акафіста «Слава Богу за все» буде здійснений у середу, 28 грудня, в кафедральному Спасо-Преображенському соборі. Початок о 12:00.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.