Святитель Миколай Чудотворець мав дар милосердя. Ось чому нас учить цей святий. У нього було таке милуюче серце, що він не міг пройти повз, якщо хтось у чомусь потребував. Він обов’язково хотів урятувати, допомогти, нагодувати.

19 грудня, наслідуючи прикладу святого, взявши ковчег з мощами великого Угодника Божого, священнослужителі Спасо-Преображенського собору відвідали міський пологовий будинок, дитячу лікарню та модульне містечко для переселенців. Батюшки звершили молебень святому Миколаю Чудотворцю, помазали всіх присутніх освяченим маслом, окропили святою водою. І, звичайно, ніхто не залишився без подарунка: дорослі отримали церковні календарі та іконки святого, а діти – солодощі.

Звертаючись зі словами привітання, настоятель собору протоієрей Миколай Марущак побажав усім міцного здоров’я, миру та діяльної любові, яку мав святитель Миколай Чудотворець. «Є такий термін у богословській літературі: діяльна любов. Тому якщо у нас не виходить молитися, якщо ми не можемо постити, то ми можемо хоча б своїми добрими справами, своєю любов’ю до ближнього набувати Божої благодати. Милосердя – це найголовніша властивість Божа, тому, коли людина буде виявляти милосердя, Господь обов’язково її наблизить до Себе», — наказав отець Миколай.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.