У середу, 7 грудня, у храмі ікони Божої Матері «Знамення», що знаходиться у Старій частині міста, священнослужителі міста зібралися на спільну молитву. Був здійснений молебень із читанням акафіста Пресвятої Богородиці. Соборне богослужіння очолив благочинний церков міста протоієрей Миколай Марущак. Священики разом із парафіянами молилися Пречистій Діві Марії про мир в Україні, про Святу Церкву, про українську владу та воїнів.

Настоятель храму протоієрей Олександр Єрохін подякував усім за старанні молитви. «Дорогі мої, духовним захопленням просочений сьогоднішній день, ми здійснили спільну молитву. Церковний переказ зберіг безліч свідчень чудесної допомоги Богородиці християнам у важкі часи. Закликаючи Богородицю врятувати нас, ми просимо захистити нас від ворогів, хвороб та інших земних лих. А святі отці закликають нас до мужності в духовному житті, адже з нами Богородиця: «Не бійтеся підступів ворога людства, не бійтеся спокус злого на вас світу, але мужіться, Сама Мати Божа з вами є в усі дні…» — сказав отець Олександр, звертаючись до присутніх.

Наступний спільний молебень буде здійснений у середу, 14 грудня, у храмі святого преподобного Іоанна Дамаскіна (ЛДЦ). Початок о 12:00. Приєднуйтесь до спільної молитви. Поки ми єдині, ми непереможні.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.