У середу, 23 листопада, у храмі ікони Божої Матері «Цілителька» було здійснено традиційний спільний молебень з читанням акафіста. На соборну службу зібралися священнослужителі міста. Очолив богослужіння благочинних церков Нікополя протоієрей Миколай Марущак.

Явлення однієї з найдавніших ікон Божої Матері «Цілителька» відбулося за часів святої рівноапостольної Ніни, просвітительки Грузії (IV століття). З того часу цей образ стали шанувати в християнському світі та будувати при лікарнях храми на честь ікони Божої Матері «Цілителька».

Зі словами проповіді до присутніх звернувся настоятель храму протоієрей Михайло Самокаєв. «Пресвята Богородиця, допоможи нам позбутися будь-яких бід і духовних пристрастей, всяких фізичних хвороб, щоб ми зміцнювалися у вірі і сповідували єдиного істинного Живого Бога, Господа нашого Ісуса Христа і славили Твоє Пречисте Ім’я», — сказав отець Михайло.

Наступний соборний молебень відбудеться у середу, 30 листопада, в Іоанно-Предтеченському храмі на Жуковському. Початок о 12:00.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.