9 грудня православні молитовно зустріли свято святого Миколая Чудотворця

Кожен святий нас чомусь навчає, тому Церква з найдавніших часів має звичай святкувати їхню пам’ять. Наша пам’ять про святителя Миколая настільки жива, що ми звертаємося до нього часом щодня, просимо його допомогти у нашому житті. Він виявляє нам свою присутність у нашому житті, в тому числі через свої чудотворні та мироточиві мощі, які зберігаються в італійському місті Барі.

Напередодні та у день свята у всіх православних храмах Нікополя пройшли Богослужіння. У кафедральному Спасо-Преображенському соборі для поклоніння віруючих разом з іконою Божого Угодника був виставлений і ковчег з частинкою його святих мощей. Віруючі старанно молилися святому Миколаю про мир в Україні, українських воїнів і, звичайно, про наше багатостраждальне місто.

Після закінчення Літургії у соборі учні недільної школи підготували невелике святкове привітання.

У храмі Різдва Богородиці діти також привітали всіх присутніх, виконавши вірші та пісні про улюбленного святого. За традицією, всі юні парафіяни отримали від священиків солодкі подарунки.

Крім того, клірик Спасо-Преображенського собору протоієрей Віталій Агафонов відвідав дітей із обмеженими можливостями. Батюшка причастив їх та вручив подарунки від святого Миколая.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.